Dlaczego warto uczyć się języków w Szkole WORD?
  • Jednym z podstawowych powodów, dlaczego warto wybrać Szkołę WORD jest nasza skuteczność i efektywność w nauczaniu. Co roku kilkudziesięciu naszych uczniów z powodzeniem zdaje egzaminy Cambridge - FCE, CAE, CPE oraz BEC1, BEC2 i BEC3. Zdawalność w naszej Szkole wynosi ok. 97%, choć bywają lata, że osiąga nawet 100%. Postępujemy według przesłania "...po owocach ich poznacie".
  • Szkoła WORD jest licencjonowanym ośrodkiem egzaminacyjnym międzynarodowych egzaminów TELC (THE EUROPEAN LANGUAGE CERTIFICATES); w naszej siedzibie można zdobyć certyfikat językowy na każdym poziomie zaawansowania honorowany w całej Europie,
  • WORD posiada wieloletnie doświadczenie w branży językowej - Szkoła działa od 1995 roku,
  • posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę nauczycieli,
  • zajęcia są prowadzone również przez native speakers z Wielkiej Brytanii, USA, Kanady, Nowej Zelandii oraz Australii,
  • zapewniamy kontynuację nauki na wyższych poziomach nauczania,
  • sprawnie organizujemy proces dydaktyczny,
  • dbamy o przyjazną atmosferę w Szkole
  • zapewniamy bezpłatne konsultacje z lektorami.