• Zapisy na nowy rok szkolny 2017/2018

  • English for Kids - angielski dla przedszkolaków i klas I-III

  • WORD - gwarancja jakości, gwarancja Twojego sukcesu

Szkoła

Szkoła Języków Obcych "WORD" powstała w 1995 roku.

Szkoła prowadzi kursy języków obcych dla dzieci, młodzieży i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania.
Od początku działalności posługujemy się metodą komunikacyjną w nauczaniu języków obcych, doskonalącą wszystkie umiejętności językowe (czytanie, słuchanie, pisanie, mówienie).
Szkoła proponuje kursy standardowe, maturalne, business oraz specjalistyczne dla firm i instytucji.

Nasi uczniowie przygotowują się również do egzaminów Cambridge: FCE, CAE, CPE oraz BEC 1, BEC 2 i BEC 3 na specjalnie skonstruowanych kursach.

Egzaminy Cambridge są nie tylko obiektywnym kryterium znajomości języka angielskiego dla uczniów, ale również w doskonały sposób weryfikują pracę dydaktyczną naszej Szkoły. Z dumą możemy stwierdzić, że przez 18 lat naszej działalności kilkuset uczniów Szkoły WORD uzyskało certyfikaty Cambridge. Zdawalność tych egzaminów w naszej szkole wynosi ok. 97%. Certyfikaty Cambridge są honorowane przez wiele uczelni, firmy i instytucje.

Naszą kadrę stanowią wyłącznie wykwalifikowani i doświadczeni nauczyciele zarówno z Polski, jak i z Wielkiej Brytanii, USA, Kanady
i Nowej Zelandii. Od tego roku zajęcia z native speakerami będą dostępne dla wszystkich uczniów naszej Szkoły, niezależnie od tego,czy są to początkujące dzieci, czy dorośli na najwyższym poziomie zaawansowania. Wierzymy, że regularny kontakt z obcokrajowcami znacznie przyspiesza naukę i sprawia, że każdego dnia można skonfrontować swoje umiejętności językowe z osobą, która nie mówi po polsku.

 

Szkoła Języków Obcych WORD

tel.:
tel./fax:
e-mail:

+48 15 823 83 33
+48 15 823 79 63
word@word.edu.pl 

 

ul. H. Sienkiewicza 50
(budynek PWSZ)
39-400 Tarnobrzeg

 

Dołącz do nas na:
Facebook Facebook

tłumaczenia dowodów rejestracyjnych

(C) 1995 - 2018 Szkoła Języków Obcych WORD Tarnobrzeg | realizacja medox.pl

Ta strona używa cookie m. in. w celach statystycznych. Dowiedz się więcej na ich temat i o zmianie ustawień w przeglądarce.
Korzystając z niniejszej strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.