Angielski dla młodzieży szkół średnich
Kursy "General English"

(np. polityka, ekologia, kultura). Szkoła WORD prowadzi kursy językowe na wszystkich poziomach zaawansowania.

Kursy maturalne

Nasi kursanci są doskonale przygotowani do zdawania egzaminu dojrzałości z języka angielskiego zarówno na poziomie podstawowym,
jak i rozszerzonym. Na kursach maturalnych ćwiczymy praktyczne umiejętności potrzebne na maturze, dzięki czemu maturzyści podchodzą do egzaminu bez stresu, przekonani o swoich wysokich kompetencjach językowych.

Kursy FCE, CAE, CPE

Kursy przygotowujące do egzaminów FCE, CAE i CPE. Ćwiczymy wszystkie umiejętności językowe niezbędne do zdania egzaminów Cambridge, a więc reading, writing, listening, use of English i speaking. Nasi uczniowie przystępują do egzaminów Cambridge w British Council w Krakowie.