• Zapisy na nowy rok szkolny 2022/2023

  • English for Kids - angielski dla przedszkolaków i klas I-III

  • Kursy UE

Angielski dla dzieci
Kursy dla najmłodszych (przedszkolaki)

Od początku istnienia szkoły naszym celem jest efektywne nauczanie języka angielskiego. Współczesne czasy wymagają od nas stałego rozwijania oferty dydaktycznej, ulepszania jej i udoskonalania. Dlatego w roku szkolnym 2015/2016 postanowiliśmy wzbogacić naszą ofertę kursów językowych dla dzieci i młodzieży.

>> przeczytaj całość
 
Kursy języka angielskiego dla dzieci w wieku 6-8 lat

 

Program kursów dla dzieci został opracowany z uwzględnieniem predyspozycji najmłodszych, ich zainteresowań oraz możliwości percepcyjnych. Wiedząc, że wczesne osłuchanie dziecka z językiem obcym jest bezcenne dla nabywania odpowiednich nawyków fonetycznych, nasi lektorzy umiejętnie wykorzystują naturalną ciekawość dziecka – jego entuzjazm i otwartość w poznawaniu świata, aby zmaksymalizować postępy w nauce.

>> przeczytaj całość
 
Kursy „General English”

Program dla ósmoklasistów pozwala uczniom na opanowanie wszystkich umiejętności językowych: czytanie, pisanie, słuchanie i mówienie, dzięki czemu są gruntownie przygotowani do zarówno do korzystania z języka w codziennych sytuacjach, jak i do zdawania egzaminu ósmoklasisty.

>> przeczytaj całość
 
Kursy języka angielskiego dla dzieci w wieku 8-12 lat

Zwiększamy ilość godzin nauki. Szczegóły poniżej.

Nauczanie języka angielskiego dla dzieci ze szkoły podstawowej jest prowadzone na bazie programów i metod nauczania dobranych
do możliwości uczniów wynikających z ich wieku. Na zajęciach nie brakuje nauki przez zabawę oraz technik aktywizujących różne sfery poznawcze dziecka (total immersion).

>> przeczytaj całość
 

Szkoła Języków Obcych WORD

tel.:
e-mail:

+48 881 465 822
word@word.edu.pl 

 

ul. W. Sikorskiego 2
(budynek Lukullusu)
39-400 Tarnobrzeg

 

Dołącz do nas na:
Facebook Facebook

tłumaczenia dowodów rejestracyjnych

(C) 1995 - 2024 Szkoła Języków Obcych WORD Tarnobrzeg | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies