Kursy dla najmłodszych (przedszkolaki)

Od początku istnienia szkoły naszym celem jest efektywne nauczanie języka angielskiego. Współczesne czasy wymagają od nas stałego rozwijania oferty dydaktycznej, ulepszania jej i udoskonalania. Dlatego w roku szkolnym 2015/2016 postanowiliśmy wzbogacić naszą ofertę kursów językowych dla dzieci i młodzieży.

IMG 9707IMG 9686IMG 9688IMG 9687IMG 9691IMG 9695IMG 9701IMG 9705IMG 9707

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najmłodszych, przygotowaliśmy kolorową klasę wyposażoną w odpowiednio przystosowane do ich potrzeb meble oraz przytulny kącik do zabawy. Dzięki multimedialnej tablicy i planszom edukacyjnym, dzieci będą mogły łatwo osiągnąć zadowalające postępy w nauce języka angielskiego. Atrakcyjne pomoce dydaktyczne, takie jak gry edukacyjne, puzzle, anglojęzyczne książki oraz pluszaki i pacynki, sprawiają, że hasło „Nauka poprzez zabawę” zyskuje swój nowy, praktyczny wymiar.

W trakcie zajęć dzieci będą korzystać z różnych form pracy, aktywności i zabawy, takich jak muzyka, śpiew i ruch. Zależy nam, by podczas nauki języka angielskiego najmłodsi mogli wykorzystać wszystkie zmysły oraz czerpały wiedzę z otaczającej ich rzeczywistości. Dzięki temu szybciej i łatwiej przyswoją obcy język. Pragniemy, aby nauka języka była dla dzieci ciekawą i niezapomnianą przygodą, która przyniesie wiele korzyści w przyszłości.

Język angielski jest podstawowym narzędziem w komunikacji na całym świecie, dlatego koncentrujemy się na sposobie konstruowania poprawnych zdań i prowadzeniu konwersacji. Stąd też nasze lekcje są dynamiczne – nie mają nic wspólnego z monotonną pracą z podręcznikiem. Pragniemy, by komunikacja podczas zajęć odbywała się spontanicznie, w sposób naturalny i niewymuszony.

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych i kreatywnych nauczycieli, stosujących aktywizujące metody nauczania. Nasza kadra posiada ogromne doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego, zdobyte zarówno polskich szkołach publicznych, jaki i w placówkach w Wielkiej Brytanii i USA. Wykorzystywanie zagranicznych metod pracy w połączeniu z nienagannym akcentem gwarantuje poprawną naukę wymowy, bez zbędnych naleciałości i naśladownictwa.

Zainteresowanych, młodszych i tych nieco starszych, zachęcamy do udziału w naszych lekcjach pokazowych, które odbędą się już we wrześniu. Wszystkim, którzy zdecydują się na uczestnictwo w naszych kursach, życzymy wielu sukcesów oraz niezapomnianych wrażeń płynących z nauki w naszej szkole.