• Zapisy na nowy rok szkolny 2018/2019

  • English for Kids - angielski dla przedszkolaków i klas I-III

  • WORD - gwarancja jakości, gwarancja Twojego sukcesu

Kursy dla najmłodszych (przedszkolaki)

Od początku istnienia szkoły naszym celem jest efektywne nauczanie języka angielskiego. Współczesne czasy wymagają od nas stałego rozwijania oferty dydaktycznej, ulepszania jej i udoskonalania. Dlatego w roku szkolnym 2015/2016 postanowiliśmy wzbogacić naszą ofertę kursów językowych dla dzieci i młodzieży.

IMG 9707IMG 9686IMG 9688IMG 9687IMG 9691IMG 9695IMG 9701IMG 9705IMG 9707

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najmłodszych, przygotowaliśmy kolorową klasę wyposażoną w odpowiednio przystosowane do ich potrzeb meble oraz przytulny kącik do zabawy. Dzięki multimedialnej tablicy i planszom edukacyjnym, dzieci będą mogły łatwo osiągnąć zadowalające postępy w nauce języka angielskiego. Atrakcyjne pomoce dydaktyczne, takie jak gry edukacyjne, puzzle, anglojęzyczne książki oraz pluszaki i pacynki, sprawiają, że hasło „Nauka poprzez zabawę” zyskuje swój nowy, praktyczny wymiar.

W trakcie zajęć dzieci będą korzystać z różnych form pracy, aktywności i zabawy, takich jak muzyka, śpiew i ruch. Zależy nam, by podczas nauki języka angielskiego najmłodsi mogli wykorzystać wszystkie zmysły oraz czerpały wiedzę z otaczającej ich rzeczywistości. Dzięki temu szybciej i łatwiej przyswoją obcy język. Pragniemy, aby nauka języka była dla dzieci ciekawą i niezapomnianą przygodą, która przyniesie wiele korzyści w przyszłości.

Język angielski jest podstawowym narzędziem w komunikacji na całym świecie, dlatego koncentrujemy się na sposobie konstruowania poprawnych zdań i prowadzeniu konwersacji. Stąd też nasze lekcje są dynamiczne – nie mają nic wspólnego z monotonną pracą z podręcznikiem. Pragniemy, by komunikacja podczas zajęć odbywała się spontanicznie, w sposób naturalny i niewymuszony.

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych i kreatywnych nauczycieli, stosujących aktywizujące metody nauczania. Nasza kadra posiada ogromne doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego, zdobyte zarówno polskich szkołach publicznych, jaki i w placówkach w Wielkiej Brytanii i USA. Wykorzystywanie zagranicznych metod pracy w połączeniu z nienagannym akcentem gwarantuje poprawną naukę wymowy, bez zbędnych naleciałości i naśladownictwa.

Zainteresowanych, młodszych i tych nieco starszych, zachęcamy do udziału w naszych lekcjach pokazowych, które odbędą się już we wrześniu. Wszystkim, którzy zdecydują się na uczestnictwo w naszych kursach, życzymy wielu sukcesów oraz niezapomnianych wrażeń płynących z nauki w naszej szkole.

 

Szkoła Języków Obcych WORD

tel.:
tel./fax:
tel.:
e-mail:

+48 15 823 83 33
+48 15 823 79 63
+48 696 281 009
word@word.edu.pl 

 

ul. W. Sikorskiego 2
(budynek Lukullusu)
39-400 Tarnobrzeg

 

Dołącz do nas na:
Facebook Facebook

tłumaczenia dowodów rejestracyjnych

(C) 1995 - 2019 Szkoła Języków Obcych WORD Tarnobrzeg | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies