WORD PLAKAT dzieci 250815

W tym roku szkolnym, z myślą o naszych najmłodszych kursantach, przygotowaliśmy specjalną salę lekcyjną przystosowaną do nauki dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Sala wyposażona jest w dwa rodzaje stolików i krzeseł o odpowiedniej wysokości, kącik gier i zabaw na dywanie, tablicę multimedialną, pomoce naukowe, książki, pluszaki oraz pacynki.

A wszystko po to, żeby dzieci uczyły się języka w naturalny sposób, bez jakichkolwiek barier.

Nasi nauczyciele nauczą Państwa dzieci wypowiadać się pełnymi zdaniami z poprawnym angielskim akcentem.